DUBSHOOCK (Nudance/SK)

dubshoock2Dubstepová formácia, ktorá vznikla v roku 2009 a tvoria ju F@tSound a Le Flouriste. Počas vystúpení ich doprevádzajú MC Remedy a MC Carry.
Ich sety sú pretkané melodickým, tanečným či temným dubstepom, no okorenia to aj v štýle 2stepu, grime či breakbeat.  . V súčasnosti prezentujú svoje hudobné cítenie na akciách po Slovensku, pripravujú nový mixovaný set a venujú sa produkcii. Hľadajú rôznych hudobníkov a MCs do formácie, ktorí majú veľký záujem o dubstepovú scénu všeobecne.

Myspace
Mixované sety na Soundcloud
Profil, fotky, mixované sety na Drome
Nudance Music

Dubstep formation founded in 2009 in present consists of 2 djs F@tSound and Le Flouriste, and also 2 MCs Carry and Remedy. They are playing very carefully chosen dubstep, 2step, grime, dubtek tracks from vinyls or cds. They are trying to do very coulourful mix, so there you can hear nice, melodical, dark, hard, experimental, ragga or atmosferic music. They know how to make crowd crazy. In present they are performing, preparing new mixtape and develop their production skills. They are looking for talented people with huge interest for dubstep music, djs, mcs, producers, musician to expand this formation to world size :) Please contact us to dubshoock@gmail.com .. Cheers

Komentáre nie sú povolené pre tento príspevok.

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk