KeOSz

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

KeOSz, vlastným menom Erik Osvald sa produkovaniu venuje od roku 2008. Ani Erik nepatrí medzi tých, ktorých možno bez obáv škatuľkovať. V jeho hudbe cítiť vplyv dubstepu, electra, deepu, breakbeatu či DnB. Jeho experimentálna tvorba je ovplyvnená producentmi ako Alix Perez, Naibu, Blu Mar Ten, Sabre, Dbridge a inými.

Keosz-ovu produkciu môžete nájsť na českom vydavateľstve Owntempo,Elemental-music,Melodica  či ako hudobný support k festivalu dobrodružných filmov, HoryZonty pre ročník 2008 a 2009.

Na Owntempe mu vyšiel jeho prvý singel, NEW WORLD ORDER a za krátky čas odštartoval svojimi 4 skladbami (LANDSCAPE EP) nový slovenský free label Melodica. Za istý čas nadviazal spoluprácu s českým labelom Elemental music. Realese BARAKA s katalógovým číslom EL035 (Baraka, To Limit) pochádza z KeOSz -ovej dielne.

Pre rovnaký label pripravuje KeOSz ďalšie dve skladby, FUZZY LOGIC a ARCADE MODE. Arcade Mode nie je len hocijaká skladba. Ide o inštrumentálnu hudbu s pôvodným nádychom skladby GLOBAL ENEMIES (KeOSz rmx). O originál sa postarala známa dnb dvojica Lynx a Kemo.

O KeOSz -ovi budeme čoskoro počuť viac. Na Owntempe mu totiž vychádzajú ďalšie skladby, FALL OF INFIDEL a BEYOND RECALL.

KeOSz@myspace: http://www.myspace.com/keosz
KeOSz@soundcloud: http://soundcloud.com/keosz

1 comment for this entry:

  • Smartprofit

    Awesome review! about how long would you say a full liuqimqx cart last? I also have V2 i ordered the ultimate kit and im waiting in the mail for the Liquimax’s another good question is can you Use another brand of e juice cause i also ordered for myvaporstore a couple of 5ml bottles with the plastic rubbery needle tips to fill it up.

Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk