Dimensions Festival 2016- Boat parties

News - (05/07/2016) pridal

Dimensions 2016 1st  Lineup (Facebook)Legendárne párty na lodiach sú neoddeliteľnou súčasťou  festivalov Dimensions a Outlook už od ich prvých ročníkov. Táto festivalová atrakcia má jednoduchý vzorec- Jadranské more + loď + pártychtivý dav + masívny sounsystem + top Djs = jedinečný zážitok. Či už plavba za slnečného dňa pri disco a soule alebo námorný techno set pri západe slnka, každá loď má svoju vlastnú atmosféru. Tú spolu s posádkou vytvárajú Djs z najlepších tanečných labelov a známych hudobných kolektívov z celého sveta. Ako vyzerá boat party line-up pre ročník 2016?

Počas štyroch dní festivalu bude na výber z 19 boat parties. Celé to odštartuje loď kodaňského Strøm Festivalu, na ktorej zahrajú Kahn a Dj Spinn. Štvrtok vypláva aj Hessle Audio párty kde zahrajú Ben UFO, Pangaea a Pearson Sound.

V piatok sa na more vydá loď glasgowského Sub Clubu, a londýnskeho klubu Dance Tunnel, kde sa za gramcami vystriedajú Zenker Brothers a Space Dimension Controller. Magazín Stamp The Wax na svoju plavbu zavolal Pender Street Steppers a Josey Rebelle.

Boat Party © Ross Silcocks

 

Sobotu to odpália Eglo Records. Zahrá sám šéf labelu Alexander Nut, spolu s ním Henry Wu, K15, a Sassy J. Popoludní z prístavu vyrazí Resident Advisor boat party so Suzanne Kraft a Jeremy Underground. V sobotu vás čaká taktiež silná dnb Zostava na lodi Exit Records s dBridge, Alix Perez, Skeptical, Fixate a SP:MC. Na party Electric Minds vystúpia housový Djs Daniel Avery a Dolan Bergin. Špeciálny history of Chicago set tu odohrá Loefah.

 

Boat Party 2 © Ross Silcocks

 

Nedeľu na mori začne bruselská posádka We Bring You s Dj-mi Antal, Rahan a Borealis.  Sesterský festival Outlook má samozrejme tiež svoje zastúpenie. O poriadnu dávku bassov sa postarajú  The Bug feat Miss Red, Sam Binga a Hodge. Posledná plavba pri západe slnka bude patriť londýnskej party crew Feelings, kde zakrútia housový experti Mood II Swing a nekompromisným technom to uzavrú Intergalactic Gary a DJ Stingray.

Lístky na boat parties si nutné kúpiť dopredu. Ak ste si nejakú vybrali, netreba dlho čakať, lebo bývajú väčšinou rýchlo vypredané. Na záver len malá ukážka soundsystemu, ktorý sa stará o dostatočný akustický tlak na plavidlách.

13305181_10153481397101227_6397283744367801638_o

Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk