Dimensions Festival 2017: Aj pre Slovákov za polovičnú cenu!

News, Parties - (13/04/2017) pridal

Ani sa nenazdáme a je tu zase leto a festivalová sezóna. My si ani tento rok nenecháme ujsť výlet do Chorvátska na dvojicu sesterských festivalov Outlook a Dimensions.

Zatial čo väčší Outlook sa zameral viac na soundsystémovú kultúru raggae, junglu, hip-hopu a dubstepu, mladší Dimensions sa vyprofiloval viac pre fanúšikov náročnejšieho housu, techna a všetkých ich subžánrov.

Minulý rok v starovekej rímskej aréne festival otvorili kultoví Massive Attack a s nimi aj Kamasi Washington a Moodymann. Na pevnosti Punta Cristo potom 4 dni uši návštevníkov rozmaznávala svetová Djská špička (Ben Klock, Richie Hawtin, Larry Heard AKA Mr Fingers…).

Dimensions-Festival-2016-Dan-Medhurst-5134

Inak tomu nebude ani tento rok. Doposiaľ zverejnené mená sľubujú opäť silný hudobný zážitok. Otvárací koncert bude patriť legendárnej Grace Jones a elektronickej superskupine Moderat. Samotný festival headlinujú legendy detroitskéhotechna a housu Jeff Mills a Theo Parrish. Tú európsku klubovú scénu zastúpia mená ako Nina Kraviz a Marcel Dettman.

Dimensions-Festival-2016-Dan-Medhurst-7785 - Beach Stage

Zvuk bassovej tanečnej hudby z ostrovov predstavia Ben UFO, dBridge a Mungo’s Hifi. Tešiť sa ale môžeme aj na projekt Daphni, ktorý je tanečnejší alias kanadského producenta Caribou a veľa veľa ďalších mien, ktoré sa takto môžu stretnúť iba na Dimensions.

Dimensions-Festival-2016-Dan-Medhurst-9740 - The Void

Skvelou správou pre Slovákov, ale aj Čechov, Maďarov, obyvateľov bývalej Juhoslávie a mnohých ďalších krajín je tzv. Regional Ticket, ktorý je pre nich výrazne zlacnený oproti štandardnému vstupnému a vyjde v prepočte iba na 90 Eur za 4 dni a noci hudby! Spolu s lístkom na otvárací koncert a pekným ubytovaním pri pláži tak máte postarané o nezabudnuteľnú letnú dovolenku.

 

 

Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk