DUBFLEX presents CRYPTIC CHAOS (HU)

News - (20/05/2012) pridal

V júli to budú dva roky od kedy sa tešíme Dubflexom v Subclube. Za túto krátku dobu sme mohli zažiť veľmi zaujímavý výber kvalitného svetového aj slovenského dubstepu, drumstepu a bassu. Na akciách vystupovali producenti ako XKore (UK), TommyLexxus (USA), Nicksn (NL), Vodex (UK), Bulldogslive (GER), Brainpain (PL), StiflerSelecta (CZ), EarDrumKrew (SK), Miretz (SK), Jazzcause (SK), Marino69 (SK), Dubshoock (SK), Robx (SK), Simon Ekhan (SK), a mnohí ďalší.

Májová edícia Dubflexu prinesie známeho maďarského producenta Cryptic Chaos akaExorcist, s ktorým pricestuje kamarát TheKornal z Budepešti. Z Brna pricestuje trojica výborných djovPhileee, Flexa a Dekor. Dubshoock pripravuje husté dubstep-drumstep-bass novinky. Čaká nás ďalší kvalitný dubstepovýmayhem, predposledný pred letnou festivalovou a openair sezónou. Na bráne si budú pýtať celú noc 5 eur.

POZOR, na pätnásteho júna pre vás pripravujeme jednu z najväčších lahôdok akú sme mali možnosť zažiť na Slovensku. Na svojom európskom turné navštívi Bratislavu jeden z najtalentovanejších a najproduktívnejších amerických producentov. Viac info už čoskoro na www.facebook.com/dubflexparty

Na všetkých sa mimoriadne tešíme.

Lineup:

CRYPTIC CHAOS a.k.aExorcist (HU)
http://soundcloud.com/crypticdubs
http://soundcloud.com/exorcist

TheKornal (HU)
http://soundcloud.com/user4201291/dj-nagy-kornel-promo-mix-for-egyetemi-dj-verseny

Phileee&Flexa&Dekor (CZ)
http://mp3.sety.cz/dekor-dekor-drum-affection-dubstep-contest-contest-mix-mp3.html
(New Generation)

Dubshoock (SK) (Dubflex)
www.soundcloud.com/dubshoock

Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk