Dykman & Wyrus – EP Urban Machines

News - (26/03/2014) pridal

Dykman & Wyrus je dvojica z Prievidze, ktorá dala do sveta ich prvé debutové EP Urban Machines.

Dykmana môžete poznať z rôznych elektronických / dnb parties. Djingu sa venuje už vyše 10 rokov, je jeden z hlavných predstaviteľov Codered crew. Produkovaniu sa vážnejšie venuje približne rok a teraz prišiel čas dať jeho výtvory von medzi ľudí.

Wyrus v minulej dobe pôsobil prevažne v hardcore / punkovej subkultúre. Po rozpade jeho poslednej kapely sa rozhodol experimentovať s elektronickou hudbou. Koncom minulého roka vydal svoje prvé EP – Úplne inak, ide o zmes elektroniky, dubstepu, rapu a punku.

Keďže táto dvojica má bohaté skúsenosti s hudbou, rozhodli sa dať hlavy dokopy a výsledkom je toto Epčko. Nájdete na ňom 8 trackov spievaných prevažne v slovenskom jazyku, posledný track – I am not afraid je v angličtine. Hudobne ide o zmes rôznych odnoží dnb, dubstepu a rapu. Celý tento počin ide von pod ich novou crew / labelom URBAN MACHINES, na ktorom momentálne pracujú. O cover sa postaral Cenco z Codered crew. Krst prebehne 11.4.2014 v Prievidzi / Element music clube. Hosťami tejto akcie budú Mc GLEB & DJ ASS, FAT KIT, JAMALBOY a JOHNEY.

https://soundcloud.com/urban-machines

https://www.facebook.com/urbanmachinesofficial

Krst – fb event: https://www.facebook.com/events/1401966490071587

Booking: urbanmachines.crew@gmail.com

2 comments for this entry:

Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk