Outlook festival 2016 guide

News - (26/07/2016) pridal

Outlook festival 2016 sa nezadržatelne blíži a my Vám prinášame “festival guide”, ktorý Vám napomôže s prípravami na festival.

 

Najväčší soundsystem culture festival fanúšikom dubstepu netreba zvlášť predstavovať.
Od vzniku roku 2008 predstavuje Mekku tohto hudobného štýlu a žánrov jemu príbuzným.
K dub/dubstepu sa každoročne pridávalo viac a viac reggae, dnb, junglu, hiphopu a v posledných rokoch aj grime. Tento dlhoročný koncept festivalu vytvoril prierez takmer celej UK underground bass music.
Kompletný line-up na rok 2016 je plný mien svetového formátu  ako Roni Size & Krust, Benga, DJ Hype, Novelist, Million Stylez, Gentleman’s Dub Club, Zed Bias, Lenzman, Alix Perez, ABRA a mnoho ďalších.

KDE
KEDY
AKO

Festival sa koná v opustenej rakúsko-uhorskej pevnosti Punta Christo a na okolitých plážach  v blízkosti dedinky Štinjan. Vďaka tejto zaujímavej lokácii a stage-om umiestneným v priekope či tuneli, je festival považovaný za jedinečný. Neďaleko sa nachádza aj spomínané mesto Pula, ktoré je najväčším mestom v Istrii, takže nie je problém sa sem dostať leteckou či inou hromadnou dopravou.
Ak nemáte zarezervovaný apartmán v priľahlých dedinách alebo lístok, ktorý Vám zaručuje camping v stráženom areále blízko pevnosti, ďalšou možnosťou je stanovanie mimo areálu na brehu mora.
Táto možnosť je najlacnejšia, ale najmenej pohodlná a nebezpečná skrz potencionálnych zlodejov.

Každý návštevník má prístup na beach party, hlavný stage a do pevnosti  Punta Christo.
Beach parties začínajú už v utorok a budú trvať až do pondelka, každodenne od 14:00.
Ak sa chcete zúčastniť otváracieho koncertu v amfiteátri, ktorý sa nachádza priamo v centre Puly, je potrebné si na túto udalosť kúpiť špeciálny osobitný lístok.

Beach Party © Dan Medhurst Amph 2 © Dan Medhurst

BOAT PARTIES

Každý, kto ide na Outlook festival, by mal aspoň raz vyplávať na trblietavé Jadranské more na legendárne boat parties, ktoré sa konajú ako cez deň, tak i cez noc.
Na každej lodi sa prezentujú najpoprednejšie vydavateľstvá, klubové noci a kolektívy, ktoré spájajú dohromady to najlepšie, čo vedia ponúknuť.

Samotný Outlook festival je sám o sebe nabitý tým najlepším z dub, reggae music, drum and bassu, dubstepu, grime-u či hip-hopu.  Boat parties sú najvhodnejšou príležitosťou dopriať si niekoľko hodinovú akciu od značiek ako Deep Medi, Bandulu, Hospitality, či Metalheadz.
13305181_10153481397101227_6397283744367801638_o

Takto vyzerá soundsystem, ktorý bude obhospodárovať všetky lode na tohtoročnom Outlook festivale.

CENY

Počas celého festivalu sa dá platiť v areáli a na lodiach len s tokenmi, ktoré sa dajú zameniť pri vstupe na festival. Ceny sú o niečo vyššie ako na slovenských festivaloch pretože sú určené primárne pre britských návšteníkov festivalu.
Približné ceny základných komodít
70KN to 150KN / Pizza – 40-65KN / Sandwiches – 30-50KN / Beer – 35KN for 0.5Litre (approximately 1 pint) / Cider – 35KN / Spirit + Mixer – around 35KN / Cigarettes – 20KN

 

Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk