Outlook festival 2016 tips – piatok

News - (19/07/2016) pridal

13412232_10153518668651227_4563590354899066889_o  Tento rok sa Vám snažíme priblížiť najväčší sound system culture festival skrz viacero kanálov.
Organizácia SUB:TEARZ x OFFICIAL OUTLOOK FESTIVAL LAUNCH PARTY,
GetGarden ako súčasť lineupu samotného festivalu, promovanie festivalu či review z minulého roka je len zlomok progressu dubstepovej scény v poslednom období v našich končinách.
Rozhodli sme sa Vám priniesť tipy čo nevynechať a č oneminúť na tohtoročnom, už deviatom ročníku Outlook Festivalu

 

Piatok

 

THE MOAT – Bandulu

Bandulu records so svojim prvým releasom v roku 2012 (Percy / Fierce) naštartovalo svoju spanilú jazdu naprieč UK grime scénou.
Vydavateľstvo ktoré svojim typickým špinavým zvukvom a jedinečným prístupom oslovilo veľa producentov, DJ´s či návštevníkov klubov avšak asi nikdy nedosiahne na vrchol a nebude sa rovnať najväčším grime-ovým vydavateľstvám tejto doby.
Nič však nemení na tom, že Bandulu je momentálne top na poli (inštrumentálnej) grime scény v UK a každý jeden release je raritou a vzácnym kúskom v kolekcii každého dj-a
Celá Bandulu crew (Kahn & Neek, Hi5ghost a Boofy) bude obohatená o hostí – Commodo, Madam X a Star Eyes +Flowdan, Riko Dan a Killa P na mikrofóne po celú noc.


KAHN & NEEK

COMMODO

BANDULU crew

THE CLEARING

Piatkový večer na tohtoročnom hlavnom stage-i bude patriť viacerým žánrom. od dnb, cez rap až po grime.
O dnb nádielku sa postará Andy C,  zoskupenie Noisia, ktorá predstaví svoj album “Outer Edges”, ktorý vyjde oficiáne von až 16. septembraa legenda nielen svojho žánru Goldie.Po 2 rokoch sa do chorvátskeho raja vracia americký raper Joey Badass, ktorému v mini súboji hovoreného slova bude súperom Kano

NOISIA

KANO

MUNGO´S COURTYARD – HYPERDUB x TEKLIFE

Bezpochyby náš najväčší favorit nielen piatkovej noci, ale aj celého Outlook festivalu.
Hyperdub, vydavateľstvo, ktoré netreba snáď nikomu predstavovať, stojí za každým albumom Buriala, ako label je na scéne 12 rokov a má pod sebou mená ako Flying Lotus, Spaceape, DJ Rashad, Laurel Halo, Fatima Al Qadiri spolupracuje s TEKLIFE crew z amerického Chicaga už niekoľko rokov.
DJ Rashad, ktorý zomrel 26.4 2014 bol jeden “pionierom” juke-u a footwork-u na britskom vydavateľstve a môžeme ho nazvať otcom celej TEKLIFE crew. Tento rok sa z Teklife predstaví to najlepšie čo momentálne je.
Ikonika a Sratcha DVA sú našim čiernym koňom celého Outlook festivalu.

13475001_10153549120121227_7754504095261005529_o

DJ SPINN

SCRATCHA DVA & IKONNIKA

 

THE STABLES – DIMENSIONS

Tak ako sa na Dimensions festivale predstaví aj čast Outlook festivalu, tak sa na Outlook festivale predstaví Dimensions crew.
Druhý večer festivalu budú mať pod palcom najnovší stage – “The Stables”, kde privítajú Eliphina, jazzom nasiaknutého Henry-ho Wu, Josey Rebelle a Hodge.

HODGE


HENRY WU

Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk