Prvé dve vlny interpretov na Outlook Festival 2015 ohlásené!

News - (23/03/2015) pridal

Outlook 2014 - credit Dan Medhurst - amphitheatre actionNajväčší festival soundsystemovej kultúry sa už po ôsmykrát odohrá v Chorvátsku neďaleko Puly . V unikátnych priestoroch pevnosti Punta Christo sa počas štyroch dní predstaví svetová špička bass music, drum and bassu, dubstepu, raggae, hip- hopu a grimeu. Festival sa aj tento rok bude otvárať koncertom v 2000 rokov starom rímskom amfiteátri.

Medzi prvé zverejnené mená patrili v súčasnosti veľmi úspešné hip-hopové úderky Run The Jewels a Flatbush Zombies, najznámejší briský grimeový kolektív Boy Better Know (Wiley, Skepta, JME), dnb legenda Noisia a stálice festivalu Digital Mystikz a Goldie. Nasledovalo zverejnenie line-upu otváracieho koncertu v amfiteátri. Jeho headlinerom bude superskupina zo zlatej éry hip-hopu Jurrassic 5.  Ďalej vystúpi jedna z najvplyvnejších dnb formácií posledných dvoch desaťročí Roni Size Reprazent Live, energická dubová formácia Gentleman’s Dub Club a zástupcovia najvýznamnejšieho britského raggae labelu Trojan Sound System.

 

Jurassic 5           Gentleman's Dub Club

 

Druhá vlna ohlásených mien tiež nesklamala. Zoznam rapových legiend doplnil Dj, producent a MC Madlib, ktorý si spolu s produkčným tímom Outlooku prichystal špeciálne vystúpenie s názvom The Madlib Carnival . Počas neho sa s Madlibom na pódiu objavia Pete Rock, J Rocc Moodyman. Špičku UK dj scény predstavia Dusky, George Fitzgerald a Toddla T. Korene junglovej scény zase zastúpia Shy FX a Congo Natty feat. Congo Dubz and Tenor Fly. Jeho neskutočné skills s MPC príde predviesť AraabMuzik.

 


Madlib by B+ #1                Dusky

 

 

Ak si chcete pozrieť kompletný zoznam zverejnených mien, objednať alebo rezervovať vstupenky a ubytovanie, všetko potrebné nájdete na oficiálnej stránke Outlook Festivalu.

Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk