Radikal Guru v Bratislave!

News - (05/11/2014) pridal

 Už tento piatok sa v Batelieri a Fuge chystá veľká Dub a Reggae akcia Flight to Jamaica vol.5, na ktorej nebude chýbať ani zastúpenie Rootstepu a Dubstepu. Hlavným headlinerom bude Radikal Guru, Tribuman, či soundsystémová stena zabezpečená českými Raggaultras! Dubstep budú hájiť Bratislavský Get Garden! Poďme si teda predstaviť headlinera.

Radikal Guru, vlastným menom Mateusz Miller je dubový a dubstepový producent a DJ z Poľska. Jeho unikátny zvuk je kombináciou dubu, dubstepu a roots reggae s značným vplyvom UK dub scény. Radikal Guru sa začal zviditeľňovať v roku 2005, keď sa presťahoval do Corku v Írsku, kde dokončil svoje demo s názvom ” East-West Connection ”. Jeho popularita začala narastať v roku 2008 po uvoľnení série singlov a remixov pod štítkom labelu Dubbed Out records, ktoré sa stali jedny z najpredávanejších, čím v zápätí na seba pritiahol celosvetovú pozornosť.


V posledných rokoch vystúpil Radikal Guru na turné vo väčšine európskych krajín ako aj Južnej Afrike. V súčasnosti vystupuje na všetkých významných festivaloch, či klubových akciách. V roku 2009 vydal pod labelom Moonshine Recordings niekoľko singlov a hlavne jeho vynikajúci album ” Rootstepa ”, ktorý dostal pozitívne ohlasy po celom svete. Sme nesmierne radi, že sa nám podarilo priviesť tohto vynikajúceho interpreta opäť na Slovensko a že nám bude môcť potvrdiť, že jednoznačne právom patrí medzi súčasnú špičku dub a rootstep producentov na svete! Už teraz sa môžete tešiť na dvojhodinový set, ktorý vás nenechá vydýchnuť!Pridaj komentár:

Chceš tiež prispievať na dubstep.sk?

 

Kontaktuj nás:

Napíšte nám na info@dubstep.sk